ÖVRIGT / Diverse / Flaskställ 10381109
*
nr 1038 1109
Flaskställ
Trä, 38
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:53:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/5 00:19:37
1
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: flaskställ trä
-
5128 Bestickuppsätt..
30 delar, stål
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:28
-
5392 Bonsaiträd
persikor, sten. Höjd: 47 cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:20
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:13
-
5236 Burk
Gjutjärn, märkt 1788. Höjd: 15 cm, diameter: 14 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:59
-
5129 Dekorelement
2 st, Asiatiska, nutida, trä, 92x92 ca
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:30
-
5332 Eldslagningssten
Neolitisk. Längd: 9 cm
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:35
*
Flaskställ
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1109
Flaskställ
Trä, 38
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/5 00:19:37 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: flaskställ trä
-
5128 Bestickuppsätt..
30 delar, stål
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:28 -
5392 Bonsaiträd
persikor, sten. Höjd: 47 cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:20 -
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:13
-
5236 Burk
Gjutjärn, märkt 1788. Höjd: 15 cm, diameter: 14 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:59 -
5129 Dekorelement
2 st, Asiatiska, nutida, trä, 92x92 ca
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:30 -
5332 Eldslagningssten
Neolitisk. Längd: 9 cm
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:35